Online konzultácia zadarmo!
Rezervujte si svoj termin konzultácie pre Váš lepší biznis online s ES Pohoda.

×

Čo to je e-shop PohodaConnector ?

Pohoda Connector je softvérový nástroj určený pro integráciu a prepojovanie rôznych e-commerce systémov alebo aplikácií tretích strán s informačným systémom Pohoda. Pohoda Connector umožňuje automatizovaný prenos dát medzi Pohodou a inými aplikáciami, čo uľahčuje správu účtovníctva a obchodných procesov vo firme hlavne v oblasti e-commerce riešení, synchronizácie externých skladových zásob, omnichannel stratégií a expedície zásielok. Naše riešenia pomáhajú nastaviť a optimalizovať procesy výmeny údajov tak, aby ich bolo možné integrovať do informačného systému Pohoda a odtiaľ pravidelne exportovať podľa potreby a nastavených scenárov do iných systémov a to všetko s cieľom zabezpečiť pre spoločnosť Lepší biznis online.

Riešenia spolupracujúce so systémom POHODA

Štruktúra komunikácie Pohoda connector:

Štruktúra komunikácie Pohoda Connector

Serverová časť beží ako modul internetového obchodu, s ktorým klientská časť komunikuje pomocou XML komunikácie v pravidelných intervaloch.
Modul všeobecný internetový obchod v POHODE je kompatibilný so serverovou časťou Pohoda Connectoru a tým pádom je možné prenášať dáta aj priamo z POHODY.
Klientska časť beží u klienta na systéme Windows Vista/7/8/10 prip. Windows Server 2008/2012/2019 a komunikuje so systémom POHODA pomocou XML a priameho prístupu do databázy.
Klientský modul je za behu možné rôzne konfigurovať - nastaviť interval aktualizácie a špecifikovať dáta, ktoré sa majú prenášať.
Podporované sú všetky verzie POHODY - Access aj SQL verzia.

Klient PohodaConnector

 • Aktualizacia - Klient PohodaConnector
  Aktualizacia - Klient PohodaConnector
 • Úvodné okno - Klient PohodaConnector
  Úvodné okno - Klient PohodaConnector
 • Nastavenie smer do E-shopu - Klient PohodaConnector
  Nastavenie smer do E-shopu - Klient PohodaConnector

Admin PohodaConnector

 • Funkcie prenosu skladových kariet - Admin PohodaConnector
  Funkcie prenosu skladových kariet - Admin PohodaConnector
 • Funkcie prenosu objednávok - Admin PohodaConnector
  Funkcie prenosu objednávok - Admin PohodaConnector
 • Funkcie prenosu adresara - Admin PohodaConnector
  Funkcie prenosu adresara - Admin PohodaConnector

Verzie NextShop & PohodaConnector

Vytvoríme alebo prepojíme váš existujúci e-shop s POHODOU.

 • NEXTSHOP
  FIX 150

  Naštartujte nový eshop s pohodou.

  Verzia e-shopu je vhodná pre tých, čo majú menej produktov, prípadne chcú vytvorit samostantný e-shop len pre vybranú skupinu produktov. Administrácia e-shopu je priamo z prostredia ekonomického softvéru Pohoda. Balík Fix 150 je obmedzený na prenos max. 150 skladových kariet z Pohody do e-shopu.

  Viac info
 • NEXTSHOP
  B2C & B2B

  Vyskladajte si eshop s pohodou.

  Ideálne riešenie pre malobchod (B2C) aj veľkoobchod (B2B) - Prenos cenových hladín, cenových skupín či individuálnych cien pre B2B zákazníkov. Počet synchronizovaných produktových kariet nieje obmedzený. Administrácia e-shopu je priamo z prostredia ekonomického softvéru Pohoda.

  Viac info
 • CUSTOM
  B2C & B2B

  Vytvoríme eshop na mieru s pohodou.

  Individálny prístup pri návrhu, projektovaní a developovania B2C alebo B2B riešenia e-shopu, ktory je vhodný pre náročných zákazníkov s potrebou prispôsobiť riešenie e-shopu ako aj jeho prepojenia s ES Pohoda na mieru s možnosťou vytvorenia individuálnej grafickej šablóny e-shopu. Vytvoríme priestor pre váš Lepší biznis online s Pohodou.

  Viac info
 • ONLY
  POHODACONNECTOR

  Prepojíme váš e-shop s Pohodou.

  Pomôžeme vám existujúci e-shop prepojiť s ES Pohoda.

  Viac info